نانوساب

نانوساب

نانوساب، ماده ای سازگار با محیط زیست

یکی از موادی که مناسب برای تمیز کردن و زدودن آلودگی از روی دیوار، نما و کف ساختمان است، نانوساب می باشد. این ماده قابل استفاده در داخل و خارج از ساختمان بوده و باعث بالا رفتن عمر کفپوش ساختمان می شود. این ماده برای هر نوع کفپوشی مانند انواع سنگ، پارکت، موزاییک، سیمان، آجر و… استفاده می شود.

استفاده از فناوری نانو برای کفسابی ساختمان، باعث افزایش مقاومت کفپوش در برابر عواملی مانند سایش، خوردگی ناشی از برخورد مواد شیمیایی و اسیدی با کف و… می شود. علاوه بر این مصالح موجود در کف، به نوعی ضد آب شده و آب در آنها نفوذ نمی کند.

نانوساب در مجموعه نما بهاری

شرکت نمابهاری، تمام خدمات مربوط به کفسابی و شستشوی کف را با بهترین کیفیت و توسط کادر حرفه ای و متخصص در این زمینه انجام می دهد. همچنین با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته، آماده ارائه خدمات به مشتریان است.

استفاده از فناوری نانو در شرکت نمابهاری برای شستشوی کف ساختمان، باعث کاهش هزینه های ناشی از بازسازی کف می شود. علاوه بر این، نانوساب نه تنها لک و کثیفی روی سطح کفپوش را از بین برده بلکه از نفوذ آلودگی به روی آن نیز جلوگیری می کند.

در شرایط آب و هوایی مختلف، استفاده از این فناوری می تواند باعث افزایش استحکام کفپوش ساختمان شود. برای مثال در شرایط محیطی مرطوب و بارندگی استفاده از مواد نانو، باعث از بین رفتن قارچ  و جلبک شده و همچنین از نفوذ آن جلوگیری می کند.

علاوه بر این، مواد نانوساب به هیچ وجه به محیط زیست آسیب نمی رساند و با آن سازگار است. همچنین در شرایط آب و هوایی سرد، از یخ زدن مصالح و از بین رفتن آنها جلوگیری می کند.

کارکنان حرفه ای شرکت نمابهاری برای اجرای نانوساب، همه مراحل را با دقت و بدون نقص انجام می دهند. این مجموعه شستشوی کف ساختمان با استفاده از مواد نانو را با استفاده از دستگاه مخصوص آن انجام می دهند.

کف ساختمان برای اجرای فناوری نانو بایستی کاملا صاف و عاری از هر گونه سوراخ باشد. علاوه بر این کاملا خشک و بدون رطوبت بوده و پس از اجرا، مواد خشک شده و به عمق سنگ نفوذ کند. شرکت نمابهاری از مواد با کیفیت و اورجینال نانو برای سابیدن کف، نما و دیوار ساختمان استفاده می کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *