کفسابی پارکت

کفسابی پارکت

کفسابی پارکت

پارکت نوعی کفپوش نسبتا گران قیمت برای ساختمان است که مورد استقبال بسیاری از افراد می باشد. بنابراین در صورت خرابی یا شکستگی به دلیل گران بودن، عوض کردن آن به صرفه نیست. به همین دلیل برای تمیز کردن آن و همچنین تعمیر خرابی ها و نگهداری از آن، از کفسابی پارکت استفاده می شود.

استفاده از ساب زنی برای پارکت، باعث می شود تا پارکت های کنده شده و شکسته شدن مثل روز اول تعمیر شوند. همچنین در صورت وجود آلودگی و یا کدر بودن پارکت، کفسابی باعث شفافیت و صاف شدن آن می شود.

شرکت نمابهاری و کفسابی پارکت

روش های کفسابی پارکت در مجموعه نمابهاری، بسیار متنوع است. این مراحل و روش ها دارای قیمت های متفاوتی است. قیمت کفسابی، بستگی زیادی به انواع این روش ها دارد و می تواند تنها برای براقیت پارکت ها و یا تعمیر آنها باشد.

قبل از اجرای پارکت و انجام آن نیز می توان از کفسابی سطح زیرین استفاده کرد و آن را صاف و یکدست کرد تا کفپوشی بهتر انجام شود. همچنین بلافاصله بعد از نصب پارکت نیز، انجام کفسابی باعث زیباتر شدن کف می شود.

کفپوش پارکت به دلیل آن که از جنس چوب هستند، بنابراین در صورت تماس با آب و رطوبت، آسیب می بینند. بنابراین کفسابی، باعث حفظ، نگهداری و افزایش طول عمر پارکت می شود.

متخصصان مجرب در زمینه کفسابی پارکت در شرکت نمابهاری، عملیات کفسابی را به صورت کاملا دقیق و اصولی انجام می دهند. چرا که اجرای کفسابی به صورت نادرست باعث می شود تا پارکت تنها برای مدتی براق باشد و پس از گذشت زمان شفافیت خود را از دست بدهد.

همچنین این متخصصان ابتدا همه درزهای پارکت را تمیز کرده و لکه های روی آن را پاک می کنند. پس از آن عملیات ساب زنی را با دستگاه های مخصوص و پیشرفته انجام می دهند.

در صورت تغییر رنگ پارکت ها، می توان علاوه بر استفاده از کفسابی، از لاک های مخصوص پارکت و لمینت، روغن و رنگ استفاده کرد تا رنگ پارکت کاملا براق و شفاف شود.

دستگاه های مورد استفاده در شرکت نمابهاری برای کفسابی پارکت، کاملا مدرن و مجهز بوده و هیچگونه آسیبی به پارکت وارد نمی کند. قدرت دستگاه ساب زنی، تاثیر زیادی در اجرای اصولی کفسابی دارد. دستگاه های با قدرت بیشتر می توانند محیط بزرگتری را با سرعت بیشتری کفسابی کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *