کفسابی

کفسابی

کفسابی در شرکت نمابهاری

یکی از خدمات مجموعه نمابهاری، انجام عملیات کفسابی با بهترین کیفیت و با استفاده از تجهیزات مدرن است. این شرکت با بهره گیری از کارشناسان با تجربه در این زمینه، عملیات را با توجه به نوع کفپوش ساختمان انجام می دهد. همچنین هدف خود را جلب رضایت مشتری و دقت بالا در انجام کار می داند.
عملیات کفسابی برای انواع مصالح به کار رفته در ساخت کف به کار می رود. انواع سنگ ها مانند سنگ مرمر، گرانیت و…، موزاییک، پارکت، همچنین بتن و سیمان می توانند سابیده و براق شوند. انجام این عمل در واقع به منظور براق کردن و از میان بردن نواقص موجود در کف ساختمان است.

ویژگی های کفسابی

انجام عملیات کفسابی با استفاده از ابزار و تجهیزات مخصوص و توسط فرد مسلط به این کار انجام می شود. این فرد بین یک تا چهار میلیمتر از سطح کف را لایه برداری کرده و باعث از بین رفتن پستی و بلندی های موجود در کف می شود.
کف ساختمان زمانی نیاز به سابیدن دارد که تراز نبوده و پست و بلندی هایی در سطح آن وجود داشته باشد. همچنین گاهی روی کف مصالحی مانند چسب، سیمان و… وجود دارد که با تمیز کردن از بین نمی رود. بنابراین بایستی با استفاده از سابیدن کف ساختمان آن قسمت را از بین برد.
علاوه بر این کفسابی هنگامی قابل استفاده است که مقداری از کف ساختمان دچار شکستگی و آسیب شود. در این زمان همه ناهمواری های کف از بین رفته و سطح صاف و درخشان می شود.
دستگاه کفسابی برای سابیدن سطوح مختلف متفاوت می باشد. ابزارهای سابیدن بتن، پارکت، موزاییک، سرامیک و سنگ عملیات لایه برداری را انجام داده و انواع سطوح را براق و درخشان می کند.

دستگاه های ساب زنی کف موجود در شرکت نمابهاری دارای انواع تک فاز و سه فاز هستند که استفاده از هر یک به نوع برق کشی ساختمان بستگی دارد. عملیات سابیدن کف به وسیله این دستگاه با استفاده از لقمه که یکی از مهمترین اجزای دستگاه است، انجام می شود.
سابیدن درست کف باعث دوام و عملکرد بهتر مصالح به کار رفته در کف ساختمان می شود. در شرکت

نمابهاری از نوعی مواد نانو برای ساب زدن کف استفاده می شود که این مواد به عنوان یک عایق عمل می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *